CUBANO

Rasa: PRE - Andaluzyjska

Płeć: Ogier 

Charakter: Zrównoważony

Wzrost: 170 cm

Data urodzenia: 2017

Wiek: 6 lat

Maść: Siwa

Przedział cenowy: 10.000 € - 20.000 €

Przeznaczenie: Ujeżdżenie, Hodowla, Working equitation

Opis: Cudowny ogier andaluzyjski szuka nowego domu. Urodziwy, poprawnie zbudowany, bardzo dobry hiszpański ruch. Ma absolutnie uroczy charakter, uwielbia kontakt z człowiekiem, chodzi za człowiekiem jak piesek, nie ogierzy się, w obejściu jest wzorowy, uwielbia zabiegi pielęgnacyjne, kąpiele, przy kowalu bezproblemowy. Ujeżdżony, zrównoważony i grzeczny, przynajmniej 1 w tygodniu trening odbywa się w terenie, nie płoszy się, nie przeszkadzają mu psy, samochody, maszyny rolnicze etc. Aktualnie w stałym i profesjonalnym treningu ujezdzeniowym. Ogier andaluzyjski z licencją reproduktora. Filmy dostępne przez WhatsApp.


PETER

Rasa: Fryzyjska

Płeć: Ogier

Charakter: Zrównoważony

Wzrost: 164 cm

Data urodzenia: 06/2014

Wiek: 9 lat

Maść: Kara

Przedział cenowy D = 20.000 € - 30.000 €

Przeznaczenie: Ujeżdżenie, Hodowla, Working equitation, Zaprzegi.

Opis: Przepiękny ogier fryzyjski, bardzo dobry charakter. Top pochodzenie.

Bardzo dobrze się rusza w trzech chodach. Uczestniczył w konkursach ujeżdżenia pod juniorem oraz bywał na pokazach i różnego rodzaju festynach. Jest bardzo spokojny, nie płochliwy i współpracujący z jeźdźcem. Potrafi pojedyncze lotne zmiany, piruety w galopie, piaffe. Zaprzęgany w parze. Dostępne filmy przez WhatsApp.


GRANERO

Rasa: PRE - Andaluzyjska

Płeć: Ogier REPRODUKTOR

Charakter: Zrównoważony

Wzrost: 166 cm

Data urodzenia: 13/09/2019

Wiek: 3 lata

Maść: Gniada

Przedział cenowy:15.000 € - 25.000€

Przeznaczenie: Ujeżdżenie, Hodowla, Working equitation

Ogier andaluzyjski z licencją reproduktora. Wyróżnia go bardzo dobry i zrównoważony charakter, bardzo bardzo dobra głowa, niesamowicie cierpliwy, myślący koń. Pomimo młodego wieku zachowuje się jak 10-letni koń. Doskonały prospekt dla każdego jeźdźca, zarówno do sportu, do hodowli, jak i jako koń rodzinny. Ujeżdżony odpowiednio do wieku, uwielbia pracować z człowiekiem, szybko się uczy, niesamowicie inteligentny oraz odważny koń. Posiada pełną dokumentację księgi stadnej ANCCE oraz licencje reproduktora (jeszcze nie krył). Przebadany, zdrowy, bez narowów. Aktualnie w profesjonalnym treningu, przynajmniej raz w tygodniu wyjeżdża w teren (sam). Odczulony na samochody, maszyny, psy, czy inne terenowe niespodzianki. Bardzo dobry i ekspresyjny ruch, galop pod górkę i wzmocniona praca przednich nóg. Idealnie zbudowany, 100% andaluz. 


SIR FARRUQUITO

Rasa: PRE - Andaluzyjska

Płeć: Ogier REPRODUKTOR

Charakter: Zrównoważony

Wzrost: 165 cm

Data urodzenia: 13/05/2016

Wiek: 7 lat

Maść: Siwa

Przedział cenowy: 30.000 € - 60.000€

Przeznaczenie: Ujeżdżenie, Hodowla, Working equitation

Cudowny ogier andaluzyjski, zachowujący się jak wałach. Posiada bardzo dobre pochodzenie, pełną dokumentację księgi stadnej ANCCE oraz licencje na krycie (jeszcze nie kryl). Pomimo młodego wieku jest to koń bomboodporny, niczego się boi, jest pewny siebie, nie płoszy się, gdzie idzie człowiek tam i on idzie, przyzwyczajony do psów, traktorów, samochodów etc. Ujeżdżony odpowiednio do wieku, zainicjowany w lotnych zmianach nogi, bardzo dobrze współpracuje z jeźdźcem. Raz w tygodniu trening odbywa się terenie, natomiast w ciągu tygodnia, po pracy również wyjeżdża na krótki spacer. Doskonale się sprawdzi w sporcie.

Sir w obsłudze jest typem miska, grzecznie stoi, nie wierci się, nie ogierzy się, uwielbia kąpiele oraz wszelkiego rodzaju zabiegi. Całkowicie bez problemowy w transporcie. Sir posiada aktualne badania rtg., wolny od piroplazmozy (potwierdzone badaniami), bez narowów.