EMELIO

Rasa: PRE - Andaluzyjska

Płeć: Wałach

Hodowca: CAN MAYNOU

Charakter: Zrównoważony

Wzrost: 168 cm

Data urodzenia: 01/04/2013

Maść: Siwa

Przedział cenowy:  45.001-55.000 zł

Przeznaczenie:Ujeżdżenie, Własny użytek

Opis: wałach andaluzyjski z hodowli CAN MAYNOU, ujeżdżony odpowiednio do wieku, wzorowy w obejściu, nie kontuzjowany, nie posiada narowów czy nawyków. Posiada pełną dokumentację księgi stadnej ANCCE.

Dostępne filmy z treningów dla zainteresowanych.


HERCULES

Rasa: PRE - Andaluzyjska

Płeć: Wałach

Hodowca: JUAN BURGOS QUERO

Charakter: Zrównoważony

Wzrost: 170 cm

Data urodzenia: 13/05/2010

Maść: Skarogniada

Przedział cenowy:  45.001-55.000 zł

Przeznaczenie:Ujeżdżenie, Własny użytek

Opis: cudowny andaluz o dużym sercu do pracy i niesamowitym charakterze.

Bardzo grzeczny, bezpieczny i urodziwy. Hercules ma doskonały charakter, w obejściu jest całkowicie bezproblemowy (na myjce, przy kowalu, goleniu etc.). Bardzo dobrze ujeżdżony, idealny do wyjazdów w teren sam, bądź w grupie. Jest to idealny koń dla początkujących lub jeźdźców po traumach związanymi z końmi ze względu na jego pokorny charakter. Wygodnie, miękko nosi, bardzo dobre chody. Wchodzi spokojnie do przyczepy, nie posiada żadnych narowów, nie przechodził chorób lub kontuzji o znakomitej wydolności, kondycji i zdrowiu. Koń posiada aktualny TUV. W treningu szybko przyswaja wiedze, codziennie padokowany, podkuty na 4 nogi, regularnie szczepiony i odrobaczany. Posiada pełną dokumentację księgi stadnej ANCCE. Dostępne filmy z treningów dla osób zainteresowanych.


FANDANGO

Rasa: PRE - Andaluzyjska

Płeć: Wałach

Hodowca: EL PIMPOLLAR

Charakter: Zrównoważony

Wzrost: 163 cm

Data urodzenia: 03/01/2014

Maść: Kara

Przedział cenowy: 25.001-35.000 zł

Przeznaczenie:Ujeżdżenie, Hodowla, Własny użytek

Opis: wałach FANDANGO, od GARROCHA CEN hodowli YEGUADA CENTURION, po ogierze PRECIOSO III cała linia tego ogiera wywodzi się z hodowli YEGUADA MILITAR!!! Bardzo łagodny charakter, łatwy do jazdy, miękko nosi, posiada bardzo ładny galop (pod górkę), nie sprawia kłopotów w obejściu, nie ma narowów. Regularnie pracuje na ujeżdżalni wraz z innymi końmi, jeszcze nie był sprawdzany w terenie. Pełna dokumentacja księgi stadnej ANCCE. Dobry prospekt do sportu, jaki dla własnego użytku. Polecam!